Stypendyści programu Rezonatory 2023

Stypendyści programu Rezonatory 2023

Ogłaszamy z radością wyniki wyboru Stypendystów Programu Rezonatory 2023!

W tym roku wyjątkowi osoby studiujące na różnych uczelni w Polsce otrzymają szansę na rozwój i zdobycie cennego doświadczenia podczas staży na renomowanych uniwersytetach.

Stypendyście Programu Rezonatory 2023:

  1. Paulina Szott – studentka Politechniki Wrocławskiej, która odbędzie staż na Uniwersytecie Warszawskim. Jej opiekunami będą prof. dr hab. Andrzej Wysmołek oraz dr Johannes Binder.
  2. Karol Piotrowski – również z Politechniki Wrocławskiej, rozpocznie staż na Uniwersytecie Warszawskim. Jego mentorami będą dr Michał Karpiński i Ali Golestani.
  3. Ivan Davydenko – z Politechniki Poznańskiej, będzie się rozwijał na Politechnice Wrocławskiej pod okiem dr inż. Macieja Kowalczyka i dr hab. inż. Jarosława Sotora.
  4. Julia Dudek – studentka Politechniki Wrocławskiej, która odbywać będzie staż na Uniwersytecie Warszawskim. Jej opiekunami będą dr hab. Michał Tomzy oraz dr. Marcin Gronowski.
  5. Maryia Khamenka – z Politechniki Gdańskiej, dołączy do zespołu na Politechnice Wrocławskiej. Będzie pracować pod opieką dr. hab. inż. Grzegorza Sobonia i dr. inż. Doroty Stachowiak.
  6. Raman Markevich – także student Politechniki Wrocławskiej, rozpocznie staż na Uniwersytecie Warszawskim. Jego mentorami będą dr Tomasz Jakubczyk i Nilesh Dalla.

Gratulujemy wszystkim stypendystom i życzymy owocnych doświadczeń oraz sukcesów w realizacji swoich pasji naukowych i zawodowych! 

Skip to content